Reakcia na: Papyr #10771:
Musím sa Danny trochu zastať, určite to nemyslel zle, len bol taký rozbehnutý, že to až tak nepremyslel. Sama tu nechcem porušovať nejaké pravidlá, ale musím povedať, že jeden z tých kandidátov má na univerzite, kde je rektorom, taký bordel, že si nedokážem predstaviť, ako chce urobiť poriadok v bystrickej MHD a prakticky, ako vôbec chce stíhať viac vecí naraz, keď to už teraz nestíha. Z univerzity o rok vypadnem, tam na to až tak nehnevá, ale MHD by som rada podporila aj neskôr, ak vôbec existuje nejaký rozumný spôsob, ako ju podporiť, ale to sa pár vecí bude musieť zmeniť. O tom druhom kandidátovi absolútne netuším, čo je zač.
Ospravedlňujem sa, ak som porušila nejaké pravidlá.
A s kĺbom jazdiť po Skubíne alebo po Mlynskej tiež bude žúžo... ? Ja im radšej ponúknem 10, resp. 12 minút so sólom
Petik
LUK, myslim ze ziadnu chybu nespravis, ked ma budes oslovat "riaditel" uz teraz:)
Narast vozokilometrov nebude az tak dramaticky. Budu tam jazdit sola, ktore su lacnejsie ako harmoniky a cesta bude kratsia (odstrania sa subehy). A dokonca nebudem potrebovat ani novych vodicov!
Trochu som tu pocital a vyslo mi nasledovne (oprav ma ak sa niekde mylim, poznas to lepsie):
L26: 18min+20min=38min +pauza => int 18min ~ 3busy (pauza=16min)
L34: 19min+19min=38min +pauza => int 11min ~ 4busy (pauza=6min) alebo 5busov (pauza=17min)
L26+34: 16+13+15+17=61min +pauza => int 10min ~ 7busov (pauza=9min) alebo 8busov (pauza=19min)
Casy som bral z chronometrazi, pri spajani som to lamal na Partizanskej.
Okrem toho sa cestovanie trochu zrychli, pretoze do solo autobusu sa cez 1 dvere nastupi rychlejsie ako do harmoniky.
A usetrene harmoniky mozme dat tam, kde maju byt ale jazdia sola.