Reakcia na: Papyr #10720:
Pracovnici MsU nie su voleni obyvatelmi mesta, ale dosadzovani primatorom mesta. Cize sa to da len velmi tazko ovplyvnit (jediny sposob je volbou (noveho) primatora, ktory vsak tiez hned nevycaruje novych kompetentnych ludi do tych postov)
Papyr
Re #10723 Tomas: Ja viem, teraz mi zacnes vypocitavat vsetky miesta, kde nie je zrezany chodnik. Vies co? Obehni si aspon 20 okresnych miest v ex-Ceskoslovensku a schvalne, v kolkych najdes takto zrezane chodniky VOBEC niekde. Po Presove sa presuvam vacsinou na bicykli, ak sa da, a okrem "vyskakovania" na chodnik priamo pred nasim blokom pod Bikosom som nepotreboval tento manever robit nikde. Aspon si to nikde nepamatam. V lete 2005 som po PO najazdil asi 300 km, to len keby si ma zas podozrieval, ze som v PO dlho nebol. Sak sa ozvi na i-ce-kve 172864816, nech nezatazujeme Bystricanov.