Reakcia na: LUK #10731:
"na tomto fóre je POVOLENÉ uvádzať Prešov ako pozitívny príklad..." ? ? ? ? ?
Hej, poznam niektore fora, kde su na slovo Presov alergicki
ale zas nechcem, aby aj niekto z BB nadobudol dojem, ze kade chodime, tade sa chvalime.

pete
http://mesto.sk/prispevky_velke/presov/cyklistickychodnik1126777680.phtml