Reakcia na: Papyr #10720:
Pracovnici MsU nie su voleni obyvatelmi mesta, ale dosadzovani primatorom mesta. Cize sa to da len velmi tazko ovplyvnit (jediny sposob je volbou (noveho) primatora, ktory vsak tiez hned nevycaruje novych kompetentnych ludi do tych postov)
Danny
Ze sa TO vsade zavadza? Tak na tomto som sa neskutocne pobavil. Ale cez slzy...
To sa len tak nezavadza, TO musi niekto chciet, starat sa do toho a HLAVNE musi v meste posobit organizovany cyklospolok, ktory bude tlacit na MsU! (ktory doteraz v BB nebol)
Ako vzor mozno uviest mesta Martin, no hlavne Presov, kde 1 odbornicka dokonca spracovala vybornu publikaciu o cyklochodnikoch. A v tychto 2 mestach toho pre cyklistov dost vykonali a aj idu robit (Martin da na cyklochodniky v roku 2006 3 miliony)