Pozyvam vsetkych priaznivcov dopravy na Vianocnu jazdu Ikarusom dna 26.12.2005. Termin nie je stanoveny nahodne, ale je vybrany s ohladom na nasho webmastera Majkla (bez neho ju nemozno uskutocnit
). Predpokladana cena na jedneho ucastnika je 200 Sk.
Kto ma zaujem, moze navrhnut trasu. Limit je 40 km v ramci mesta. Treba mat aj alternativu podla pocasia (za snezenia nepojdeme do Harmanca
).
). Predpokladana cena na jedneho ucastnika je 200 Sk.Kto ma zaujem, moze navrhnut trasu. Limit je 40 km v ramci mesta. Treba mat aj alternativu podla pocasia (za snezenia nepojdeme do Harmanca
).

skarpo
http://www.hradeckralove.org/redirector.html?hid=2958
HK pokiaľ viem je družobným mestom BB, je o máličko väčší (cca 95000 obyvateľov), tak si porovnajte návrhy terminálov, hlavne po kapacitnej stránke.