Reakcia na: Majkl #1049:
tie fotky vyzeraju celkom dobre. Mam tu nejaky svetly monitor, ale vsetko vidno ako treba.Ale chybicka se vloudila. 642 vtom pripade zalozi (zalohuje) klasicky cez tyzden, ciciak mal nieco s dverami, o chvilu uz prechadzal okolo opraveny.
Tatra Air uz existuje, BB SK 15%, BB 14%, ZV a Sliac spolu 14%, zvysok sukromnici a CSA. Cena je vraj ako BA - Praha.
?
Petik
Tato linka bude skor pre tych co letia dalej ako do Prahy. Tie casy su inak uplne nepouzitelne.
Pochybujem ze by zacali na tejto linke lietat este SkyEurope:)