Ešte ku včerajšej návšteve BR:
Autobusy tam chodia často a strašne plné. Autobus z Tisovca išiel s pár ľuďmi, ale do Brezna prišiel poriadne nabitý. Len cez Pohronskú Polhoru a Michalovú šiel 20 minút.
Potom ďalej z BR do BB o 18-tej išiel ešte plnší autobus. Väčšina ľudí šla niekam na diskotéku do Podbrezovej a Bystričania sa potom nedostali...
Kľudne by sa tam uživili aj kĺbaky. Preto mám na vás aj jednu otázku, či náhodou neviete, či Karosa neuvažuje vyrábať kĺbové prímestské autobusy radu 960 (ako predchodkyne C744 a C943).
V Brezne by mali takéto autobusy uplatnenie a verím, že aj inde.
Autobusy tam chodia často a strašne plné. Autobus z Tisovca išiel s pár ľuďmi, ale do Brezna prišiel poriadne nabitý. Len cez Pohronskú Polhoru a Michalovú šiel 20 minút.
Potom ďalej z BR do BB o 18-tej išiel ešte plnší autobus. Väčšina ľudí šla niekam na diskotéku do Podbrezovej a Bystričania sa potom nedostali...
Kľudne by sa tam uživili aj kĺbaky. Preto mám na vás aj jednu otázku, či náhodou neviete, či Karosa neuvažuje vyrábať kĺbové prímestské autobusy radu 960 (ako predchodkyne C744 a C943).
V Brezne by mali takéto autobusy uplatnenie a verím, že aj inde.
Schuhu
Ešte zopár zážitkov z mojej včerajšej návštevy Brezna:
Zrejme vďaka nevedomosti vodičov dáva väčšína z nich na ISIC kartu polovičnú zľavu, ktorú majú inak len deti do 15 rokov a študenti dochádzajúci do škôl. Na túto kartu sú zľavy tak 10% na vybraných diaľkových a medzinárodných linkách, a nie to ešte 50% na akejkoľvek dedinskej!