Reakcia na: Flying #19277:
dobre, odpoviem ti inak:Mikrovlnka nie je vybavená odbavovacím zariadením, lebo platič dane Flying nesúhlasí s tým, aby na tie štyri jazdy mesačne sa premrhalo toľko jeho daní... ?
SAD BB som nemal rad ale toto by sa nikdy nestalo.
Spadám do priemeru? Myslím si že áno, pracujúci, využívajúci MHD, platiaci kartou... proste priemer... A kde je aspoň tá koruna? Zbytok ani nejdem čítať, mám pocit, že nie len RTV je zaujatá...
Ked ako "odskodnenie cestujucim" mohla premavat zadarmo cela MHD, preco nie jeden zalozak?