Petik: figu borovú...prečítaj si riadne príspevok #9771! Tam nie je ani slovo o šanovaní... Neviem, prečo si všetci myslíte, že najlepším riešením bude, keď sa to nechá dôjsť až tak ďaleko, že MHD ľahne popolom a potom sa nanovo začne budovať niečo nové úžasné... Na nápravu bolo už včera neskoro, ale ešte stále lepšie dnes ako zajtra... A obávam sa, že novému vlastníkovi je celá MHD ukradnutá, lebo na nej sa zarobiť nedá a oni sem neprišli robiť nejakú charitu...
. Hromadnou dopravou cestuje tiež viac ako 70 % Litovčanov, Slovákov, Švédov a Poliakov.
Petik
Tento podnik so sucasnymi ludmi nikdy nespravi kvalitnu MHD! Jedina sanca pre MHD je, ze novy vlastnik tam urobi poriadok, alebo pravdepodobnejsie ze MHD padne tak hlboko, ze mesto sa konecne rozhodne situaciu radikalne vyriesit.
Ak marsrutky urychlia pad, tak priblizia zmenu. Jedna 8-miestna dodavka vsak vela vody nenamuti.
Okrem toho cestujuci v marsrutkach nemusia byt nutne "zakaznikmi" MHD. Mozu to byt ti, co dnes chodia peso, lebo MHD je pomala, draha a nepruzna.