Reply on: VLK #9750:
A co ak ich naopak bude vozit do tych casti mesta, kde MHD nejde vobec alebo iba raz za hodinu? Odkial vies vsetko tak podrobne dopredu? Co vobec mas proti cloveku, ktory jazdi sukromne, dotacie z nasich dani nezerie, je lacnejsi ako zderska SAD a chova sa slusne? To akoze ked SAD vyrobi svojim antizakaznickym chovanim dieru na trhu a nejaky sukromnik sa tuto dieru snazi zalepit, to mu to mame zakazat, najlepsie mu aj nejaky trest udelit, aby nedajboze neschopna SAD neutrpela nejaku ujmu? To kde sme? Dobre rano, uz tu par rokov mame kapitalizmus a volny trh!

Tych kruhakov sa iste dockame. Nakoniec, je tu uz ista tradicia v robeni ciest v zime.
Danny
Ked si takto zavolas taxik, nebude ta to stat 12 Sk, ale stovku!!! A ten mikrobus prisiel vtedy, ked sme sa dohodli-cize tu mas istotu. (Dokonca mi pre upresnenie 2x spat telefonoval!)
KED JE MHD VRCHOLNE NESCHOPNA, TAK JE TREBA A NECH JEJ RIADNE VYPRASIA KOZUCH!!!
CESTUJUCI NIE SU DOBYTOK!