Petik: chodí na Mládežnícku, ale len večer na 24. To je ten, čo tam prejde z 80.
Papyr: momentálne zo strany mesta nie je snaha rozvíjať trol. sieť, i keď BBDS má pripravené konkrétne projekty. Ale čo si Bystričnia zvolili, to majú...
Papyr: momentálne zo strany mesta nie je snaha rozvíjať trol. sieť, i keď BBDS má pripravené konkrétne projekty. Ale čo si Bystričnia zvolili, to majú...
Majkl
Myslím si, že aj Zvolen má celkom dobrú MHD. Cestovné poriadky sú rozdelené na stĺpce prac. dni a sobota, nedeľa, vozy sú v celkom dobrom stave, majú aj zopár "plyňákov" a premávajú tam cca 3 Ikarusy 280 a 1 Karosa C744. Zvyšok sú sólo vozy. Nakupujú aj B932. Nevýhodou je, že vôbec nepoužívajú transparenty. Majú karty a Emtest, systém je rovnaký ako v BB.