Ako to dnes vyzera s linkami na Tajovskeho?
Pamatam ze ked som tam chodil na gympel, casto som sa nedostal do autobusu ani cestou do skoly ani cestou spat. Problem bol hlavne ked zaviedli nastup prednymi dvermi a vodic nahodou neotvoril zadne dvere.
Pamatam na jedneho vodica, ktory si vzdy tesne pred zastavkou zamrmlal popod nos "vystupuje niekto?" a pridal plyn. To ma islo rozhodit od zlosti, ked to spravil uz na nasej zastavke (pri Drukose). Raz ma to dokonca nasralo tak, ze som sa stazoval na dispecingu MHD:)
Pamatam ze ked som tam chodil na gympel, casto som sa nedostal do autobusu ani cestou do skoly ani cestou spat. Problem bol hlavne ked zaviedli nastup prednymi dvermi a vodic nahodou neotvoril zadne dvere.
Pamatam na jedneho vodica, ktory si vzdy tesne pred zastavkou zamrmlal popod nos "vystupuje niekto?" a pridal plyn. To ma islo rozhodit od zlosti, ked to spravil uz na nasej zastavke (pri Drukose). Raz ma to dokonca nasralo tak, ze som sa stazoval na dispecingu MHD:)

Kami
Od 9992 prestali cisla pridelovat a na prelakovanych vozoch ich neobnovili. Po par rokoch zacali zatiarat cisla aj tam kde nebol novy lak a tiez na trolikoch. Tam kde viem ake bolo povodne EC (aspon si to myslim), t.j. ostala chvilu povodna SPZ, resp. povodny lak s novou SPZ je EC uvedene, inde netusim, musel by som poznat povodnu SPZ.
Trolikom EC obnovili, ale na autobusoch sa ich zachovalo malo (105), niekde sa farba zotrela a cislo zacalo presvitat (106, 51, ...). A niekde sa menili plechy a tak sa nezatrete EC vyradeneho busu dostalo do premavky (3 na ex29, 1 na ex103, 19 na ?).
Toto o tom viem, zatial sa mi nepodarilo zistit viac o dovodoch EC a ich nepouzivania.