Samoobslužný predaj CL fungoval tak, že cestujúci nastúpil do vozidla s pripravenými peniazmi, ktoré vhodil do "mašinky". Lístok teda nepredával vodič, ale nebol to ani predpredaj.
Pripájam sa k pro-City Busovej koalícii
Pripájam sa k pro-City Busovej koalícii
Petik
SAD ma stale regulovane cestovne? Dokedy to preboha este bude? Myslel som, ze cennik si uz vytvara kazdy podnik sam.
Minimalne pri dialkovych to uz funguje, myslim.