Petik: chodí na Mládežnícku, ale len večer na 24. To je ten, čo tam prejde z 80.
Papyr: momentálne zo strany mesta nie je snaha rozvíjať trol. sieť, i keď BBDS má pripravené konkrétne projekty. Ale čo si Bystričnia zvolili, to majú...
Papyr: momentálne zo strany mesta nie je snaha rozvíjať trol. sieť, i keď BBDS má pripravené konkrétne projekty. Ale čo si Bystričnia zvolili, to majú...
kami
BTW, cena BB-BA je Diago 265 Sk, SAD BA s miestkou Axeltour 290 Sk !
Papyr: ano vodic je zodpovedny, ale v niektorych pripadoch postacuje oznamenie doverihodneho cestujuceho - aj ja tak znamemu povedal - ak sa pytal.