"Výborne" https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/novu-autobusovu-stanicu-vlastni-investor-bez-odkupenia-mestom-prevadzkovatel-ju-prenajme/
Takže strategická dopravná stavba nie je v rukách mesta ... čo je toto za žobrácky štát, že postaviť jednu krytú čakáreň, s infostánkmi, WC, kaviarňou, reštikou, poštou, umiestniť tam bankomaty a 20 prestrešených nástupíšť?! To na takúto stavbu nevieme nájsť peniaze? Svet sa v prdel obrátil načisto ...
Takže strategická dopravná stavba nie je v rukách mesta ... čo je toto za žobrácky štát, že postaviť jednu krytú čakáreň, s infostánkmi, WC, kaviarňou, reštikou, poštou, umiestniť tam bankomaty a 20 prestrešených nástupíšť?! To na takúto stavbu nevieme nájsť peniaze? Svet sa v prdel obrátil načisto ...
PIT
Nebaví ma, keď niekto, kto kydá jed okolo seba, buzeruje iného, za to isté. Celkovo sa potom stráca pointa príspevkov, ktorá by sa očakávala hlavne že bude o doprave a už je toho fakt veľa.
Ďakujem za pochopenie v mene ostatných diskutujúcich a čitateľov.