"Výborne" https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/novu-autobusovu-stanicu-vlastni-investor-bez-odkupenia-mestom-prevadzkovatel-ju-prenajme/
Takže strategická dopravná stavba nie je v rukách mesta ... čo je toto za žobrácky štát, že postaviť jednu krytú čakáreň, s infostánkmi, WC, kaviarňou, reštikou, poštou, umiestniť tam bankomaty a 20 prestrešených nástupíšť?! To na takúto stavbu nevieme nájsť peniaze? Svet sa v prdel obrátil načisto ...
Takže strategická dopravná stavba nie je v rukách mesta ... čo je toto za žobrácky štát, že postaviť jednu krytú čakáreň, s infostánkmi, WC, kaviarňou, reštikou, poštou, umiestniť tam bankomaty a 20 prestrešených nástupíšť?! To na takúto stavbu nevieme nájsť peniaze? Svet sa v prdel obrátil načisto ...
BB-Schuhu
Vo včerajších TV novinách na Markíze bola reportáž o banskobystrických baterkáčoch. Odznela tam informácia, že s ich zaradením do premávky sa počíta začiatkom jari.