Banskobystrická radnica odstúpila od zmluvy, dopravnú časť stanice neodkúpi
https://www.ta3.com/clanok/1120826/banskobystricka-radnica-odstupila-od-zmluvy-stanicu-neodkupi.html
https://www.ta3.com/clanok/1120826/banskobystricka-radnica-odstupila-od-zmluvy-stanicu-neodkupi.html
S499.1023
A dojmy o mne z obchodných jednaní nechaj na mojich obchodných partnerov, myslím, že nejaký referentík, čo je všetkých pár rokov svojho profesionálneho života zatvorený v kancelárii, pricucnutý na štátne / krajské vemeno a akurát kujúci teórie o sprisahaní iluminátov všade okolo seba na to ešte nemá kompetenciu.