Banskobystrická radnica odstúpila od zmluvy, dopravnú časť stanice neodkúpi
https://www.ta3.com/clanok/1120826/banskobystricka-radnica-odstupila-od-zmluvy-stanicu-neodkupi.html
https://www.ta3.com/clanok/1120826/banskobystricka-radnica-odstupila-od-zmluvy-stanicu-neodkupi.html
C4H8Cl2S
a) developer a mesto dielom podľa podielu na autobuske zacvakajú investičnú aktivitu, čiže 60:40 = podiel zostane zachovaný v nezmenenom pomere
b) v prípade, že investuje iba developer, tak sa podiel mesta v autobuske logicky zníži
V BB je teda okolo autobusky väčší humbug ako si veľa ľudí vie predstaviť a môže to tu ktoľkovek vymínuskovať, ale pochybujem, že má toľko guráže mi to povedať zoči-voči a už vôbec nie sa konfrontovať keď sa prevalí neskôr nejaký prúser, pretože súčasné vedenie mesta na čele s Noskom si robí z občanov doslova zakončenie hrubého čreva. Nemálo podnetov prišlo na magistrát ohľadom odrezania Sásovej od železničnej stanice a k zmene linkového vedenia MHD nedošlo, pričom ľudia chceli iba odkloniť tam aspoň linku 28.