V Banskej Bystrici hrozí uzatvorenie novej autobusovej stanice
https://ekonomika.sme.sk/c/20746941/v-bystrici-hrozi-uzatvorenie-autobusovej-stanice.html#ixzz55JIQ1xnX
https://ekonomika.sme.sk/c/20746941/v-bystrici-hrozi-uzatvorenie-autobusovej-stanice.html#ixzz55JIQ1xnX
PIT
Nebaví ma, keď niekto, kto kydá jed okolo seba, buzeruje iného, za to isté. Celkovo sa potom stráca pointa príspevkov, ktorá by sa očakávala hlavne že bude o doprave a už je toho fakt veľa.
Ďakujem za pochopenie v mene ostatných diskutujúcich a čitateľov.