Reply on: fonzo #47534:
To, že bežný človek je neschopný čítať pokyny a využívať veci na to, na čo sú určené, je predovšetkým chyba bežného človeka.Ja napr. neviem pochopiť ľudí, ktorí nastúpia tretími dverami do Tr 30 a začnú prikladať kartu k snímaču, na ktorom je konskými písmenami napísané, že "MIMO PREVÁDZKY" a nemajú problém tú kartu nechápavo priložiť aj niekoľkokrát a čudovať sa, prečo mu nevyšiel lístok (pozn. tým samozrejme neospravedlňujem klamstvá dopravcov o tom, že už niekoľko rokov mal byť zabezpečený nástup všetkými dverami).
Kami
1. do okienka vpravo hore napis nazov zastavky. Staci iba cast, vyhladava fulltextovo. Ak ti neponukne moznosti (napr. v IE), len stlac enter.
2. http://imhd.sk/bb/trasy-liniek.html
Primestske linky (mimo tych s mestskym pasmom) su len doplnok. Uz len kvoli ich trasovaniu, ktore sa tazko vtestnava do mestskeho formatu CP.
Vyhladavac spojenia mame len v BA a KE, inde sa musime uspokojit so sucasnym systemom hladania spojenia.