Reply on: PIT #47535:
Presne, hovado hnusne, nie je ochotne lustit superlogicky zakodovane cisla liniek a prekladat ich do reci normalneho cloveka. Este by chcel uvazovat nad tym ako by sa to dalo spravit lepsie aby bol cestujuci spokojny, no fuj!
Kami
1. do okienka vpravo hore napis nazov zastavky. Staci iba cast, vyhladava fulltextovo. Ak ti neponukne moznosti (napr. v IE), len stlac enter.
2. http://imhd.sk/bb/trasy-liniek.html
Primestske linky (mimo tych s mestskym pasmom) su len doplnok. Uz len kvoli ich trasovaniu, ktore sa tazko vtestnava do mestskeho formatu CP.
Vyhladavac spojenia mame len v BA a KE, inde sa musime uspokojit so sucasnym systemom hladania spojenia.