Reply on: Habibi #47537:
Jééj Habibi sa nám tu ukázala. Veru by som mal zavítať na návštevu, akoby som nevedel kde hľadať. ? No konečne ste ich troška pošteklili. ?
Linka nebola vytipovaná, lebo všetci dopravcovia , ktorý využívajú AS v BB normálne za služby platia jedine SAD Zvolen a.s., ktorá vyhrala súťaž o najskvelejšieho dopravcu v celom šírom okolí od roku 2007 v rámci "zlikviduj SAD BB ešte nezaplatila ani Sk ani €
to je predsa podľa VÚC celkom normálne vyhrať súťaž, keď nemáš autobusovú stanicu
o tom potom na tom pivku

fonzo