Nevadí, že som tu dávno nebola to neznamená , že nič o doprave neviem ? Mojím priateľom po prípade priaznivcom chcem dať také priateľské upozornenie. Dnes o 7.35 nebol umožnený vstup na Autobusovú stanicu v Banskej Bystrici dopravcovi SAD Zvolen a.s. na trase BB - Praha číslo linky 601701. Vstup nebol umožnený z dôvodu, že dopravca napriek tomu, že mu bol zaslaný návrh zmluvy podľa nového zmysluplného zákona (majiteľ AS musí vyzvať dopravcu na uzavretie zmluvy...) na rozdiel od Českého ministerstva dopravy, ktorý podmieňuje prevádzkovanie linky zmluvným vzťahom s majiteľom autobusovej stanice. Vodič SAD Zvolen a.s. vyriešil situáciu po telefonickom rozhovore s neznámym nadriadeným tak, že cestujúcich nechal na nástupišti a odišiel..No a čo ? Vyčudovaným cestujúcim som odporučila najbližší spoj (síce s prestupom no predsa) do miesta určenia..teším sa na zajtra s dúfam, že si niekto na túto skvelú spoločnosť nekúpil miestenku..
PIT