Reply on: Petik #47359:
tlačidlo tam je, síce trochu od ruky, to je pravda, ale je tam - na tyči za prvým sedadlom (tou širokou jednosedačkou). asi by bolo lepšie, keby bolo hneď na tom držadle pred prvou sedačkou alebo keby "odslepili" tie na dverách, ale tak čo už