Reply on: smejo #47376:
Milý Smejo, musel som sa "pousmiať" nad tým komu vlastne majú byť adresované Tvoje otázky a či vlastne vieš kam píšeš..? Ale dobre, ak si ich už položil aj tu, tak odpoveď znie, že sa nachádzaš na diskusnom fóre priaznivcov verejnej dopravy, ktorí nemajú žiadne právomoci rozhodovať o tom odkiaľ a kam majú smerovať linky MHD. Tak len toľko, aby si bol v obraze. Inak túto požiadavku môžeš vzniesť na oddelenie MHD MsÚ ako podnet na zavedenie alebo presmerovanie nejakej linky do RP. Ja osobne som tiež za zavedenie takej linky.
júla, sobotu 6.