Mohol by už konečne niekto šoférov z ZV-964CD (Králiky) upozorniť že spoj číslo 51 (19:00x na Kordíky cez Riečku a Králiky) má chodiť z nástupišťa 10 a nie 9? Ja som si za tie 4 roky každý druhý deň zvykol, ale keď vidím vandrákov ako sedia na 10ke a nič si nevšimnú tak to je celkom kruté. Keď som ja upozornil šoféra, robil sa že ma nepočuje.
najsampr kolega je presmerovaný a nezdúchava to my máme iný poriadok
Dopišťok nebol bo žijeme v 21.storočí a mobily fungujú a ja zase ozaj všetko nemôžem vykecať
milan002