Fronzo..SAD ZV neplatí za žiadne spoje a napriek tomu vyhrala verejnú súťaž..počet spojov za mesiac je cca 15000..cenu nezverejním, lebo nato nemám kompetencie ? Presťahovať sa na Mičinskú bude predpokladám riešenie počas výstavby novej AS, ale nie navždy
V BB je určené miesto na prevádzku autobusovej dopravy no Mičinská to nie je
A nenapádaj vodiča , lebo násilie plodí násilie..vodič funguje podľa hesla "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj.." Ja, poznám toho vodiča, lebo je to vodič , ktorý sedel za volantom SAD BB takmer 40 rokov a snaží sa nájsť príčinu toho, že sa zrazu nevolá vodič SAD BB , ale volá sa násilím vodič SAD ZV..nie je sám koho to bolí a tak smutne hľadá svojho nepriateľa...
V BB je určené miesto na prevádzku autobusovej dopravy no Mičinská to nie je
A nenapádaj vodiča , lebo násilie plodí násilie..vodič funguje podľa hesla "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj.." Ja, poznám toho vodiča, lebo je to vodič , ktorý sedel za volantom SAD BB takmer 40 rokov a snaží sa nájsť príčinu toho, že sa zrazu nevolá vodič SAD BB , ale volá sa násilím vodič SAD ZV..nie je sám koho to bolí a tak smutne hľadá svojho nepriateľa...
Habibi
Hlásenie dnešného dňa : Situácia sa zopakovala..prišiel autobus , nebol mu umožnený vstup na nástupište, vodič opäť telefónoval s nejakým nadriadeným a potom bez záujmu o cestujúcich odišiel ...cestujúci boli aj dnes informovaní o možnosti prepravy inými dopravcami s rovnakým časom príchodu do Prahy (ubezpečujem všetkých, že keby som nepoznala toto náhradné riešenie tak nezabránime vstupu arogantnej SAD ZV , lebo napriek tomu že nás niekto okradol o dopravu stále máme to dopravácke srdce)..(Papyr by ma za tie bodky zaškrtil :-D)
Dnes sa však stalo aj niečo čo sme nečakali. Prokurista spoločnosti bol fyzicky napadnutý vodičom SAD ZV , ktorý nie len, že ho napadol fyzicky no ešte sa mu aj vyhrážal..takže na Slovensku je to tak ! Táto situácia ma inšpirovala a som si povedala, že ak sa nejaká predavačka v obchode odváži pýtať euráče za nákup tak ju zmlátim a je to !!