Reply on: brefos #47574:
Už by som veľmo nemal písať bo všetko ozaj vytáram a ešte dostanem po chrbte od 3-písmenkového diskutujúceho pána, že si nepíšeme mailom. ? Raz som videl, stačilo, nescem stretnúť. ?
najsampr kolega je presmerovaný a nezdúchava to my máme iný poriadok
Dopišťok nebol bo žijeme v 21.storočí a mobily fungujú a ja zase ozaj všetko nemôžem vykecať
A tie kúžele to je iná hovädina ,ale o tom potom
SAD ZV neuzavrelo zmluvu o užívaní AS napriek tomu, že je to podmienka k vydaniu licencie..České ministerstvo dopravy ani vo sne nenapadlo, že žiadateľ o udelenie licencie neuzatvorí zmluvu s majiteľom autobusovej stanice (lebo to je Česko o prsia vpred ) a preto ich nenapadlo poslať dotaz majiteľovi AS či dopravca môže oficiálne využívať autobusovú stanicu
Nuž a z toho dôvodu sa informácia na nástupišti č.1 nenachádza hádam majiteľ AS nebude informovať (to stojí peniaze) o niekom kto na AS SAD BB a.s. neexistuje !! Však ak to neprekáža dopravcovi prečo by to malo prekážať majiteľovi AS ? Iróniou je predpredaj miesteniek z uvedenej autobusovej stanice, lebo predajcu miesteniek nezaujíma či autobus môže na autobusovú stanicu vstúpiť, aby prepravil cestujúcich, ktorým predal cestovný lístok .. tomu sa ľudovo hovorí "zlyhala komunikácia" zlyhala z dôvodu, že tieto divné "móresy" zaviedla skvelá spoločnosť výherkyňa VÚC.. ak by v SR platil zákon o povinnosti uzatvorenia zmluvy s dopravcom o užívaní AS tak ako neplatí ver tomu, že na AS BB budú vývesky vybielené, lebo to ,že sa dozvieš, kedy môžeš ísť trebárs na Poniky je diera v zákone..majiteľ AS je povinný informovať cestujúcich (lebo vecné bremeno) a dopravca nie je povinný uzatvoriť zmluvu a v zmysle zákona môže kľudne parazitovať na cudzom pozemku.. inak vyhliadla som si fasa miesto na parkovanie v susedovej záhrade no a čo , že je to jeho majetok ? Ja, nemám kde parkovať !!! A nak sa sťažuje hoc aj na lampárni,no nie ? To, že je nemožné ? A prečo nie? Však na AS v BB môže SAD ZV parkovať len tak už od roku 2008 celkom vo verejnom záujme s božím požehnaním VÚC BB, ktorá nato pardón za výraz zvysoka serie...ozaj a čo keby ste len tak všetci z BB prišli parkovať na AS ? Náá a že je málo parkovacích miest
Ak musíme strpieť SAD ZV tak uvítame aj vás
a tie rampy nám ani nebude načim však sa tí paraziti nedostanú na nástupište :-DDD
Dnes sme bus smer Praha - Florenc pustili na linku a to z jediného dôvodu, lebo cestujúci nemá byť rukojemník.. dievčatá s batohmi na chrbáte mali zakúpené miestenky a to sa nerobí, aby trpeli za aroganciu príživníkov na AS ? No, v prípade, že na zástavke budú cestujúci bez miestenky slušne ich presmerujem na iných dopravcov a bus opäť odíde bez cestujúcich
Samozrejme velmi vhodne bude aj pokial bude situaciu niekto natacat
V BB je určené miesto na prevádzku autobusovej dopravy no Mičinská to nie je
A nenapádaj vodiča , lebo násilie plodí násilie..vodič funguje podľa hesla "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj.." Ja, poznám toho vodiča, lebo je to vodič , ktorý sedel za volantom SAD BB takmer 40 rokov a snaží sa nájsť príčinu toho, že sa zrazu nevolá vodič SAD BB , ale volá sa násilím vodič SAD ZV..nie je sám koho to bolí a tak smutne hľadá svojho nepriateľa...
brefos