Reply on: Habibi #47551:
blbec ostane blboc aj v košeli SAD Balkántragačsuperhaprcinadegešpodniku ?
V BB je určené miesto na prevádzku autobusovej dopravy no Mičinská to nie je
A nenapádaj vodiča , lebo násilie plodí násilie..vodič funguje podľa hesla "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj.." Ja, poznám toho vodiča, lebo je to vodič , ktorý sedel za volantom SAD BB takmer 40 rokov a snaží sa nájsť príčinu toho, že sa zrazu nevolá vodič SAD BB , ale volá sa násilím vodič SAD ZV..nie je sám koho to bolí a tak smutne hľadá svojho nepriateľa...
bo včera taká prekvapená správaním najdokonalejšej dopravnej spoločnosti v celom šírom okolí som nato dočista zabudla
ja viem tí čo ma poznáte ste mi odpustili a ja vám zato ?

Habibi