Reply on: Habibi #47537:
normálne Ti dám like, ak by sme boli na facebooku, ale ak naájdem ešte piatich, asi ti usmejeme smajlíka pri príspevku. ?
bo včera taká prekvapená správaním najdokonalejšej dopravnej spoločnosti v celom šírom okolí som nato dočista zabudla
ja viem tí čo ma poznáte ste mi odpustili a ja vám zato ?

Habibi