Reply on: fonzo #47534:
To, že bežný človek je neschopný čítať pokyny a využívať veci na to, na čo sú určené, je predovšetkým chyba bežného človeka.Ja napr. neviem pochopiť ľudí, ktorí nastúpia tretími dverami do Tr 30 a začnú prikladať kartu k snímaču, na ktorom je konskými písmenami napísané, že "MIMO PREVÁDZKY" a nemajú problém tú kartu nechápavo priložiť aj niekoľkokrát a čudovať sa, prečo mu nevyšiel lístok (pozn. tým samozrejme neospravedlňujem klamstvá dopravcov o tom, že už niekoľko rokov mal byť zabezpečený nástup všetkými dverami).
fragma