Reply on: fragma #47512:
a v začiatku doliny Bystrica (ešte pred tunelmi a cúvajúcim .ebalom ?) boli peší, ktorí sa snažili stopnúť cyklobus, ktorý samozrejme nezastal (2 hod. navyše). Ako by im padla vhod nepochopiteľne zrušená zastávka "Kohút" v Dolnom Harmanci ? Keby tam stál, tak by naňho asi aj počkali...
expresbb
Mezinárodní železniční unie UIC se sídlem v Paříži si nechala vypracovat studii o externích nákladech, tzv. externalitách, u jednotlivých druhů dopravy. Ty se projevují zejména prostřednictvím znečištěného ovzduší, hluku, ale i nehod. Experti ze společností CE Deft, INFRAS a ISI došli k závěru, že železniční doprava má ve srovnání se silniční na externalitách v Evropské unii nepatrný podíl. Zatímco osobní a nákladní vlaky způsobují okolo dvou procent těchto nákladů, osobní automobily více než 60 procent a všechny druhy silničních prostředků dokonce přes 90 procent.
Další podrobnosti naleznete v přiložené tiskové zprávě, která vychází z originálních informací Mezinárodní železniční unie UIC.
http://www.vlaky.net/upload/images/kratke/005384//12-08-01-TZ_Ekologicke_vyhody_vlaku.pdf
Zdroj: http://www.vlaky.net/zeleznice/kratke-spravy/5384-UIC-Zeleznicni-doprava-je-ekologicky-nejvyhodnejsi/
Takže, hor sa k lacnejšej automobilovej doprave
Hlavne treba vytrhať všetky koľajnice.