Reply on: fonzo #47515:
ale zase sa tam ani nejak švihať nedá, autá tam stoja tak, že niekedy je ledva prejazdný jeden smer. Čiže ak policajti majú merať rýchlosť, najprv nech aj zmerajú šírku jazdných pruhov pri tých zaparkovaných autách.

brefos