Reply on: Danny #47494:
a nehovorím o tom, že SO stojí na súkromných pozemkoch, pretože Granvia na majiteľov výsostne serie a porušuje sa tým zákon. A prečasné užívanie? Je mi záhadou, ako je možné, že podľa tých rozhodnutí, ktoré tu boli aj prostredníctvom linkov uvedené, sa robilo predčasné užívanie verejnou vyhláškou - veď na miestne zisťovanie mali zavolať vlastníkov pozemkov - to ale neurobili. Takže ešte aby niekto toto nenapadol! ?

expresbb
Väčšinou sa takéto informácie ľudia poriadne nedozvedia ani keď stoja pred odchodom toho svojho vlaku.
http://www.zssk.sk/sk/aktuality/vyluka-na-trati-varin---vrutky
Bodaj by im to tak vydržalo takto zavčas informovať o mimoriadnostiach. Ešte keby aj ostatné odbory si zobrali inšpiráciu