Reply on: andrew #4712:
Ja proti Liptovskému Mikulášu určite nemám nič, naopak, ako mesto pod Tatrami je mi veľmi sympatický. Ako spomenul TeBeCe, jediné, čo neviem pochopiť je, že výborné vozidlo Ikarus 435 stojí už viac ako rok na dvore SADky a nejazdí. Ak som niečo písal o "rábových" Karosách, myslel som tým mestá Poprad a SNV. A ešte ma mrzí, že už je vyradený aj posledný mikulášsky Ikarus 280...Ad ISIC: táto ponuka platí pre všetkých držiteľov ISIC kariet na Slovensku? Lebo ak áno, tak okamžite, ako spojazdnia 671AD, idem do Mikuláša sa s ňou povoziť. ?

kyvne vodicovi MHD. Pri vystupe sa zvoni 2x.
Radex
Tato stranka je dost dobra , zaujimava ,dobry typ od kamarata .
Ja mam osobne dost negativne skusenosti s MHD BB .
Autobus oznaceny z predu inak ako z boku ,este ze sofer viedel rozpravat .. , zatvaranie vystupujucich matiek s kocikom do dveri , ..veru je o com rozpravat .
15 rocny chalan, ktory pomohol mamicke s kocikom vystupit
vonku ked bolo 35 C ,ktoreho v zapati sofer pochvalil
tak ze vypol motor a odmieto ist dalej kym si neoblecie tricko
...ludia v buse len zasli . Mal na to vobec pravo ?
☺ ☺