Reply on: andrew #4712:
Ja proti Liptovskému Mikulášu určite nemám nič, naopak, ako mesto pod Tatrami je mi veľmi sympatický. Ako spomenul TeBeCe, jediné, čo neviem pochopiť je, že výborné vozidlo Ikarus 435 stojí už viac ako rok na dvore SADky a nejazdí. Ak som niečo písal o "rábových" Karosách, myslel som tým mestá Poprad a SNV. A ešte ma mrzí, že už je vyradený aj posledný mikulášsky Ikarus 280...Ad ISIC: táto ponuka platí pre všetkých držiteľov ISIC kariet na Slovensku? Lebo ak áno, tak okamžite, ako spojazdnia 671AD, idem do Mikuláša sa s ňou povoziť. ?
Okrem IC a 425/840 samozrejme.
Kami
S tym trickom je to na hrane, mozno az za hranicou opravneni vodica. Je topless vaznym obtazovanim cestujucich?
Pri kociku je to vaznejsie. Nastup a vystup s kocikom treba hlasit vodicovi. Paci sa mi bratislavsky system. Pred nastupenim vodic kocika
Lebo teraz vodic skutocne nevie ci ide aj kocik.