takze az teraz som sa dostal ku cestovnym poriadkom...a musim povedat ze konecne niekomu doplo na vytvorenie intervalov...a sprehladnenie cp..hlavne pri linkach 34-36, vyplnenie dier na 24+25, odstranit chaos na linkach 21+22 na krematoriu a v rakytovciach. pravdupovediac prekvapila ma linka 23 v sedle a zamrzela linka 20 kedze chodi 4 minuty pred linkou 22, mohlo sa to spravit v 15 minutovom intervale...21 20 22 23..ale to by som uz vela chcel asi...a to by uz bol fakt peckovy interval na sasovu...este ma opat zarazila linka 33 cez jesendky vrsok, takze zase sa tam bude vozit vodic a par ludi...a najviac ma tesi zavedenie tych mesacnikov celosietovo...?
z hladiska vypravenia autobusov je zaujimave najma prechod z linky 26 na 28 alebo naopak na starohorskej v sedle a cez vikend, konecne sa vyriesili tie 40 minutove prestoje na stanici, pride linka 26 na starohorsku a pokracuje ako 28 na stanicu, a aj tam sa konecne zaviedol rozumny interval cez vikend...nie 25 min.
taktiez to vyzera tak ze autobusy z linky 34 nebudu prechadzat na linku 35 alebo 36, kedze tieto maju krasny hodinovy interval dokopy...a jeden bus bude striedat 35 a 36...neratal som do toho bezpecnostne prestavky
a cez vikend to vyzera bud na jeden alebo dva busy akoze vymetace liniek ako bola doterajsia 42/1 alebo je to vyriesene ze po bezpecnostnej pauze ide autobus na inu linku...uvidime celkom sa tesim ?
z hladiska vypravenia autobusov je zaujimave najma prechod z linky 26 na 28 alebo naopak na starohorskej v sedle a cez vikend, konecne sa vyriesili tie 40 minutove prestoje na stanici, pride linka 26 na starohorsku a pokracuje ako 28 na stanicu, a aj tam sa konecne zaviedol rozumny interval cez vikend...nie 25 min.
taktiez to vyzera tak ze autobusy z linky 34 nebudu prechadzat na linku 35 alebo 36, kedze tieto maju krasny hodinovy interval dokopy...a jeden bus bude striedat 35 a 36...neratal som do toho bezpecnostne prestavky
a cez vikend to vyzera bud na jeden alebo dva busy akoze vymetace liniek ako bola doterajsia 42/1 alebo je to vyriesene ze po bezpecnostnej pauze ide autobus na inu linku...uvidime celkom sa tesim ?

Patriot
Tie subehy v radvani mas pravdu, aby z kremnicky chodil bus cez vikend kazdu polhodinu je nezmysel, ale si vezmi keby ich zrusili zacali by vypisovat babky ako nemozu ist na cintorin atd a tiez rakytovce/kremnicka by boli proti samozrejme by sa toho chytili ich mestski poslanci a zriadil by sa este vacsi nezmysel ako je dnes ked kazdy druhy spoj ide inak. Alebo by bola dalsia linka ktora by nemala zmysel. Toto je myslim riesenie aj vlk syty aj ovca cela.
Linky 3+5 cez prazdniny sa skomplikovali ale zasa na prazdniny to bohate staci, ved 75% cestujich chodi do skol a babky s doktormi do nemocnice uz nejak zajdu.
101 102 no ano koncepcia sa zmenila ale teraz mi to pride ako niekdajsia linka 31 (nie som si isty cislom) co sa otacala na hlbokej. V stave v akom su minibusy ked nepredpokladam nakup novych sa aspon zachovala obsluha starej sasovej, rudlovej a uhliska.