takze az teraz som sa dostal ku cestovnym poriadkom...a musim povedat ze konecne niekomu doplo na vytvorenie intervalov...a sprehladnenie cp..hlavne pri linkach 34-36, vyplnenie dier na 24+25, odstranit chaos na linkach 21+22 na krematoriu a v rakytovciach. pravdupovediac prekvapila ma linka 23 v sedle a zamrzela linka 20 kedze chodi 4 minuty pred linkou 22, mohlo sa to spravit v 15 minutovom intervale...21 20 22 23..ale to by som uz vela chcel asi...a to by uz bol fakt peckovy interval na sasovu...este ma opat zarazila linka 33 cez jesendky vrsok, takze zase sa tam bude vozit vodic a par ludi...a najviac ma tesi zavedenie tych mesacnikov celosietovo...?
z hladiska vypravenia autobusov je zaujimave najma prechod z linky 26 na 28 alebo naopak na starohorskej v sedle a cez vikend, konecne sa vyriesili tie 40 minutove prestoje na stanici, pride linka 26 na starohorsku a pokracuje ako 28 na stanicu, a aj tam sa konecne zaviedol rozumny interval cez vikend...nie 25 min.
taktiez to vyzera tak ze autobusy z linky 34 nebudu prechadzat na linku 35 alebo 36, kedze tieto maju krasny hodinovy interval dokopy...a jeden bus bude striedat 35 a 36...neratal som do toho bezpecnostne prestavky
a cez vikend to vyzera bud na jeden alebo dva busy akoze vymetace liniek ako bola doterajsia 42/1 alebo je to vyriesene ze po bezpecnostnej pauze ide autobus na inu linku...uvidime celkom sa tesim ?
z hladiska vypravenia autobusov je zaujimave najma prechod z linky 26 na 28 alebo naopak na starohorskej v sedle a cez vikend, konecne sa vyriesili tie 40 minutove prestoje na stanici, pride linka 26 na starohorsku a pokracuje ako 28 na stanicu, a aj tam sa konecne zaviedol rozumny interval cez vikend...nie 25 min.
taktiez to vyzera tak ze autobusy z linky 34 nebudu prechadzat na linku 35 alebo 36, kedze tieto maju krasny hodinovy interval dokopy...a jeden bus bude striedat 35 a 36...neratal som do toho bezpecnostne prestavky
a cez vikend to vyzera bud na jeden alebo dva busy akoze vymetace liniek ako bola doterajsia 42/1 alebo je to vyriesene ze po bezpecnostnej pauze ide autobus na inu linku...uvidime celkom sa tesim ?

BB-Schuhu
- áno, súčasná linka 101 (od 1.7.2011) mi nápadne pripomína ex. 31 (aj keď s výraznými modifikáciami)
- súhlasím s PIT-om, obsluha Pršianskej terasy podľa mňa stačiť nebude a už teraz mi je jasné, že toto nebude dlhodobo únosný stav. Inak oceňujem predĺženie až na Mosadznú ul, avšak pri 4 spojoch to miestni obyvatelia ocenia len obmedzene.
- zrušenie minibusov na Fončorde nepovažujem za problém, linka č. 102 mala v úseku Štadlerovo nábrežie - Rooseveltova nemocnica súbeh s L1 a do Skubína jazdí linka č. 35, po novom v krásnom 60/120 min. intervale
- linkou č. 101 po Fončorde skoro nikto jazdiť nechcel, keďže sa to kľukatilo kade-tade. Dokonca niekedy cestujúci z terasy vystúpili na Sládkovičovej a tam prestúpili napr. na L2.
- ak to zhrnieme, z pôvodných minibusových liniek 101-105 zostalo v premávke to, po čom bol najväčší dopyt (t.j. obsluha Uhliska, Centra, Rudlovej a starej Sásovej) a to je hlavné, takže nevidím v tom problém
- sekundárne sa obnovuje obsluha Štiavničiek
- linka č. 101 bude v úseku ŽSR - Centrum premávať po Ceste k nemocnici. Rozumiem, že je to zrejme kvôli požiadavke mať spojenie k starej nemocnici, ale tá trasa mi príde ako dosť veľká zachádzka. O.k. mne to neprekáža, ale som si istý, že cestujúci budú šomrať - chudáci vodiči...
- čo bude ďalej, bude silno závisieť od príp. nákupu ďalších minibusov.