Reply on: N/A #44333:
este doplnim ze som rad ze je konecne nocna linka...aj ked by to mohlo byt viacej spojov, pripadne aj druha linka na radvan a foncordu pripadne podlavice...ale to by som uz asi fakt chcel velaa nechapem preco na expresnu linku 90 zavadzaju neustale nove zastavky, teraz europa a karlovo, ved uz nestoji iba na troch zastavkach...je to smiesne...

brefos
http://web.sadzv.sk/pages/cest_tesco/Tesco_ZV.html ? ? ? ? ?