Môj názor je, keby mám vlastný voz tak si ho vyzdobím možno nejakou tou fotečkou, ale nepreháňam to výzdobou ala cirkusový voz. To priznávam, ale na druhej strane, nechápem dôvod, prečo to SAD ZV nariadila ako zákon, že zákaz výzdoby. To je vadné ? . Však nech si šofér spríjemní svoje pracovné prostredie, keď to nijako neobmedzuje premávku. Ako cestovanie, fungovanie toho autobusu. A čo sa týka S499.1023 , tak otvor chladničku a urážaj eidam 20dkg , nie nás. A dielne, tie sa starajú o údržbu autobusov, o ich opravy keď sú pokazené, to je samozrejmosť. Ale čo oni majú spoločné s upratovaním, to nechápem. To, že šofér mení žiarovku, neznamená, že je to necivilizovaný podnik, ktorý nemá na dielne. Pokiaľ viem, každý šofér, či už osobného alebo nákladného vozu musí vedieť vymeniť žiarovku a robiť menšie opravy na voze. Necivilizované by bolo, keby šoféri z každou hovadinou, akože "nejde mi potočiť koliečkom na hlasitosť na rádiu" chodil do dielní ... ak viete ako to myslím. Prečo by sme furt, stále mali prispôsobovať niekomu inému... ?

PIT
Re #42435 brefos: Opäť len článok, v ktorom na základnú otázku, prečo sú dvaja dopravcovia, keď bol sľúbený jeden - DPMBB, odpoveď nie je, keďže sa nehodí skonštatovať, že to splnené nie je a zvyšok sú len neustále opakované naučené frázy, z ktorých je pravda len to, že sú tu, resp. budú vozidlá z darov z eurofondov, ktoré však nie sú schopní efektívne a v prospech účelu MHD v praxi používať. Píše o niečom, čo je splnené, pritom ani netuší, čo je potrebné či už z pohľadu mesta, ako ani z pohľadu cestujúcich. A čo sa týka integrácie - však v praxi všetci veľmi dobre vieme, že SAD ZV nevie integrovať ani sama svoje vlastné linky a vo viacerých častiach dňa nezabezpečuje dopravu ani na hlavných linkách napr. počas prestávok vodičov!