Reply on: Quinny #42452:
Ale v civilizovaných krajinách to presne tak chodí. Tam si vodič ani nemení žiarovky, ani neopravuje knofláky na rádiu - proste sa to napíše do knihy vozidla a v noci to dielňa dá do poriadku. A vozidlá neupratuje dielňa, ale upratovacia čata, ktorá je za to platená. Vodič akurát príde, zaparkuje autobus a tým to preňho hasne. A tak to má byť. Tá zvrhlosť čo funguje u nás, že na vodiča za nejaký smiešny príplatok hodíme zodpovednosť za umývanie (aby bolo jasné, hovorím o veľkom upratovaní, nie pozbieraní papierikov na konečnej), opravy, aktuálnosť plagátov a podobne len aby sa ušetrili prachy na personálne posilnenie dielne a upratovaciu službu je neskutočná hovadina. V civilizovanej krajine vodič ráno sadne do voza a ide a večer zaparkuje voz a ide. Aby vodič vo vlastnom voľnom čase a často aj s čistiacimi prostriedkami kúpenými za vlastné peniaze upratoval autobus ? ? ? A o ďalších zvrhlostiach typu postihovanie nadspotreby aj na starých črepoch, "pracovná pohotovosť" na konečných a podobne ani nehovorím. Chcú bryndziari rušiť balkanizáciu? Fajn, super, ale potom nech ju zrušia zo všetkým všudy a nie že si vodič nemôže vyvesiť kalendár a fotku frajerky ale ešte stále za jeden plat supľuje upratovačov, mechanikov, obsluhu čerpacej stanice, vylepovačov oznamov a podobne...

Kami
Vyzdoba autobusov je len nasledok tejto politiky. Autobus musi mat "majitela", inak ho nema kto udrziavat.
Pododne je to s cistotou. Peniaze nazvys nie su, takze cistota je jednoducho jedna z povinnosti vodica. Lebo je lacna pracovna sila.
Kusok od nas v Rakusku povazuju vozidlo aj vodica za vyznamne zdroje pre poskytovanie sluzby. Autobus nepotrebuje bezpecnostnu prestavku, takze jazdi non-stop. Vodic prestavku potrebuje, ale netravi ju vo vozidle. S jeho vozidlom odide iny vodic, on pocka na nasledovne. Tym nechcem povedat, ze aj na Slovensku mame take zaviest. Tak daleko sme este nedospeli, len je chore ked spolu s vodicom na prestavku aj MHD.