Reply on: Spirito #42470:
ďakujem. Keď spomínaš Baláže, tak to vyzerá na ZV-862BZ (príp. by si mi to mohol potvrdiť?)Takže máme po ťažkej nehode v poradí tretí autobus za dva týždne.
13.10.2010 - nehoda ZV-484BC pri Slovenskej Ľupči
14.10.2010 - nehoda ZV-306BI na Ďumbierskej
1.11.2010 - pravdepodobne ZV-862BZ.
Mám taký dojem, že nastali ťažké chvíle. Čo je veľa, to je dosť.
---------
Inak neviete, kedy začnú premávať nové Crossy? 8 ks stojí vo ZV už dva mesiace bez pohybu.. Avšak malo by ich byť viacej ako tých 8, hovorilo sa o 35, príp. 79 ks (vrátane busov pre SAD Lučenec).
Sedemstovka
To hlavne nech pochopia tí dementní bryndziari.
Mimochodom, toto už je ako v **** ? /doplniť podľa potreby/. Každý dobre vieme, že cez víkend a sviatky spoločnosť SPnD Bryndza /čítaj Slovenská paródia na dopravu/ nevypravuje žiadny kĺbový autobus, a tie plastové paródie na autobus na linkách 21/22 chodia cez víkend napráskané ako sardinky.
To, že chodia Shitelisy natlačené ako sardinky a 16 kĺbových vozidiel im na dvore len stojí a nič nerobí podľa mňa bryndziari dobre vedia, a aj tak aj cez SVIATOK VŠETKÝCH SVATÝCH posielajú na linky 21/22 (ktoré chodia na krematórium) sólo vozidlá, v ktorých sa nedá ani len dýchať už len keď je víkend, nie to teraz keď je ten sviatok a ľudia chodia do krematória...
"Ach, jako já ❤ tohoto -dopravcu-"