Reply on: irizar #21232:
Výrobcovia majú taký zvyk nechávať si testovať autobusy a dúfajú, že niekoho ulapia no a na druhej strane majú šancu dozvedieť sa názor odborníkov))) ako som počula tak teda ešte toto čudo modré nikoho neočarilo ?
.
Schuhu
No na prekvapenie, dnes ráno o 8:00 na AS v BB som videl nový Yutong v modrej metalíze. Čo ma však prekvapilo, autobus bol na linke Turzovka-Žilina-Martin-Turčianske Teplice-Banská Bystrica-Zvolen-Dudince, ktorá neprechádza cez Prievidzu, a teda s najväčšou pravdepodobnosťou túto linku neprevádzkuje SAD Prievidza. Neskôr ma napadlo, že sa jedná o linku súkromnej spoločnosti BIOEXPRES, Jozef Bitala, Vyšný Kelčov. Naozaj tomu nerozumiem, pretože tento autobus kúpila SAD PD a navyše má aj prievidzkú ŠPZ (PD-110CK).... ?
Ak bude záujem, môžem poslať 2 fotky do galérie.