Reply on: Schuhu #21229:
azda preto, že Yutong nepatrí medzi obľúbené autobusy a navyše ho úspešne prežiera hnusná korózia (ftuj)... nehovoriac o odlupujúcich sa koženkách, absolútne nedoriešenej klíme a podobných "drobnostiach" čínskeho zlepenca Yutong...
.
wizard112
Re #21208 mirkobb: No hádam zájdu na námestie, kuknú pamätník, aj ESC. Aspoň že v BB sa za posledné roky niečo postavilo a vyzerá to tu ako tak (až na tú AS).