Reply on: cerno #21211:
Najlepsie dychnut nech sa orosia a potom "jelenicovou" kozkou. ? Malo kukas ? na predchadzajuce prispevky, ale kvoli Tebe dame znovu: http://www.orient-express.com/web/vsoe/journeys/3_74566.jsp ? ?
Predsa len mate vychodnejsiu atmosku
svojim pasazierom ma ukazat pravy a nefalsovany vychod, nie zapad!
mirkobb
Inak, do Krakowa by mohol ist kludne cez Presov, ak by cestou chceli vidiet Tatry(spominaju sa v tom programe), a cez Plavec do PL.
Inak dnes je v "maticke mest stovezatej", nejdes "kuk"?
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=093&r=mfpraha&c=729306