Reply on: Schuhu #21229:
azda preto, že Yutong nepatrí medzi obľúbené autobusy a navyše ho úspešne prežiera hnusná korózia (ftuj)... nehovoriac o odlupujúcich sa koženkách, absolútne nedoriešenej klíme a podobných "drobnostiach" čínskeho zlepenca Yutong...
.
mirkobb
Chcel som v suvislosti s tymi novymi 25Tr-kami nieco aj o PO, ale ze vraj #21224, tak nic nebude ? ?