Reply on: Schuhu #21229:
azda preto, že Yutong nepatrí medzi obľúbené autobusy a navyše ho úspešne prežiera hnusná korózia (ftuj)... nehovoriac o odlupujúcich sa koženkách, absolútne nedoriešenej klíme a podobných "drobnostiach" čínskeho zlepenca Yutong...
.
maciatko
Sorry za OT, to len vo mne vybuchlo moje esteticko-kultúrno-jazykové cítenie.