je vela zaujimavosti ktore su v bb a neviem si ich vysvetlit:
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
Kami
S tym chodenim peso som myslel len usek SC - BBDS.
L33 je na Namesti Slobody 5:33, L53 ma odchod 5:36.
L34 pri malej stanici 5:27 a 5:34c. Tie nemozno posunut, kedze je nadvaznost na L3.
33 s 6 sa mozu cakat uz pri malej stanici. To sa da vyriesit aj poznamkou vo vzoraku, takze z tohto pohladu sa mi zda jazda klbaku zbytocna.
Ci to pojde, alebo nepojde Vam moze povedat len Ing. Bodnar. Ja NIE SOM PRACOVNIK BBDS, ani NIKTO z diskutujucich.
Pre zaujimavost sem mozete hodit jeho SPZ, aj SPZ spominanych spojov L34. Jeden z nich je Ciciak (BCA 1759, resp. nahrada BB213AT), druhy voz by som rad zistil.
Vladimir #1905 : nie myslel som vylucne prestup, nie samotnu jazdu. Tak ako v BA by napr. elektricky mohli byt cele v 1. pasme, tu by sa zvyhodnil prestup.