34-uz ked sa tak doj... tak by ste mohli upravit aj stranku!Uz je to peknych par dni co to zmenili a stale tam je smer zel. st.!PRECO?!Som zvedavy ci zmenia trasu ked dakeho studenta pomelie vlak:/Kto ho pripise na konto?Mesto?
NOTRI dei LUTANES MINE!
NOTRI dei LUTANES MINE!

tr3mp
Inak dosť divokú debatu rozpútala tá nešťastná 34ka. Ja osobne som MHD v BB použil naposledy v čase, keď sa nastupovalo všetkými dverami. Odvtedy sa pri svojich návštevách premiestňujem zásadne pešo (Radvaň, mesto, Sásová). Je to okrem iného aj rýchlejšie ako MHD, keď beriem do úvahy aj dochádzky na zastávku, čakanie na spoj, na vlezenie do busu, na prestup, príchod zo zastávky do cieľa ...