je vela zaujimavosti ktore su v bb a neviem si ich vysvetlit:
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
Petik
Takisto "MÚ ale aj iné inštitúcie nachádzajúce sa v okolí námestia Slobody ". Ako casto tam chodite?? Na MU som bol raz v zivote, kvoli po***anej slovenskej dani z odpadu, ktoru ma nutili platit.
Ja uprimne lutujem ludi, ktori musia kvoli tejto zmene cvikat 13Sk navyse. Ale argumentovat tym, ze na stanicu to maju studenti 3minuty dlhsie, to je fakt smiesne.