Reply on: mark #1924:
k nevysvetliteľnému bodu 4.: Mne osobne sa tiež nepáči, že nočné cestovné je vyššie ako denné, ale vo všeobecnosti sa tento fakt zdôvodňuje tým, že náklady na nočnú prevádzku sú vyššie ako dennú. Totižto aj ten vodič, čo sedí v autobuse má 100%-nú prirážku za nočnú prácu, rovnako dispečer, ktorý všetko riadi a pod.

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
Petik
Takisto "MÚ ale aj iné inštitúcie nachádzajúce sa v okolí námestia Slobody ". Ako casto tam chodite?? Na MU som bol raz v zivote, kvoli po***anej slovenskej dani z odpadu, ktoru ma nutili platit.
Ja uprimne lutujem ludi, ktori musia kvoli tejto zmene cvikat 13Sk navyse. Ale argumentovat tym, ze na stanicu to maju studenti 3minuty dlhsie, to je fakt smiesne.