Reply on: mark #1924:
k nevysvetliteľnému bodu 4.: Mne osobne sa tiež nepáči, že nočné cestovné je vyššie ako denné, ale vo všeobecnosti sa tento fakt zdôvodňuje tým, že náklady na nočnú prevádzku sú vyššie ako dennú. Totižto aj ten vodič, čo sedí v autobuse má 100%-nú prirážku za nočnú prácu, rovnako dispečer, ktorý všetko riadi a pod.

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
mark
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?