34-uz ked sa tak doj... tak by ste mohli upravit aj stranku!Uz je to peknych par dni co to zmenili a stale tam je smer zel. st.!PRECO?!Som zvedavy ci zmenia trasu ked dakeho studenta pomelie vlak:/Kto ho pripise na konto?Mesto?
NOTRI dei LUTANES MINE!
NOTRI dei LUTANES MINE!

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
mark
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?